Центрами обслуговування Калуської ОДПІ за січень-лютий надано 4099 адміністративних послуг

опубліковано: 2018.03.12 | Коментарів: 0 | Переглядів: 98

Протягом січня-лютого 2018 року  до центрів обслуговування Калуської ОДПІ Головного управління ДФС в Івано-Франківській області надійшло 15374 звернення та надано 4099 адміністративних послуг  громадянам та представникам бізнесу.

     В зв’язку з проведенням медичної реформи у місті Калуші з грудня 2017 року суттєво збільшилась кількість звернень громадян щодо отримання реєстраційних номерів облікових карток платників податків на дітей з метою заповнення договорів про медобслуговування - декларацій про вибір лікаря первинної медичної допомоги. Так у січні-лютому 2018 року працівниками інспекції видано 2372 реєстраційні номери облікових карток платників податків, що на 890 більше, ніж за аналогічний період 2017 року (в січні – лютому 2017 року – 1482). Звертаємо увагу, що для отримання реєстраційного номера облікової картки платника податків на дитину необхідно пред’явити оригінали документів (паспорт батька чи матері, свідоцтво про народження дитини) та надати світлокопію паспорта та свідоцтва про народження дитини  і заповнений бланк заяви за формою №1-ДР «Облікова картка фізичної особи – платника податків».

     Слід зазначити, що працівниками Центру обслуговування платників надається ряд інших адміністративних послуг. За січень-лютий зареєстровано 264 розрахункові книжки, 205 книг обліку розрахункових операцій,  33 реєстратори розрахункових операцій, видано 93  довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної фіскальної служби.

     Крім вищесказаного, хочемо нагадати,  що з 01.01.2018 року до 01.05.2018 року триває кампанія декларування доходів громадян за 2017 рік. Станом на 01.03.2018 року в Калуську ОДПІ громадянами подано 34 обов’язкових декларації про майновий стан і доходи.

     Звертаємо увагу, що у рамках кампанії декларування доходів громадян та електронного декларування доходів державних службовців для фізичних осіб в Електронному кабінеті платника створені сервіси, які дають можливість самостійно отримати інформацію про суми виплачених доходів і утриманих податків та подати декларацію про майновий стан і доходи.

 

 

 

 

В.о.начальника Калуської ОДПІ

Головного управління ДФС

в Івано-Франківській області                                                         Л.В. Жаровська

  

 

                                                                                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини