У неділю Студінка запросила глядачів на районну тематичну програму, присвячену 204-й річниці з Дня народження Т.Г.Шевченка  -  «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття!» НД с.Студінка

опубліковано: 2018.03.12 | Коментарів: 0 | Переглядів: 159

Кожного року у місяці березні ми святкуємо та вшановуємо пам'ять великого синаукраїнського народу Тараса Григорвича Шевченка, геніального поета, художника, полум’яного борця за свободу та щастя народу. Шевченкова творчість стала духовною основою формування сучасної української нації. Для українців усіх наступних поколінь він став потужним джерелом національної свідомості, символом України. 

З нагоди відзначення 204 - ї річниці від Дня народження Т.Г. Шевченка у НД с. Студінка відбувся районний тематичний захід «Ми чуємо тебе, Кобзарю крізь століття». У ньому взяли участь: ЗА танцювальнийколектив «Сюрприз» НД с. Новиця (кер. В. Турчиняк), вокальний ансамбль НД с. Студінка (кер Я. Цимбалістий), учасник аторської творчості НД с. Студінка Олександр Турлай, вокальний дует НД с. Томашівці у складі К. Кобути та Т.Семен (кер. В. Знак)),учасниця аматорської творчості Анастасія Семків НД с. Студінка, вокальний колектив НД с. Копанки (кер. Р. Андрусів), учасниця аматорської творчості Лілія Мина НД с. Завій, хоровийколектив НД с. Бабин Середній( кер. В. Атаман), вокальнийколектив «Талісман» НД с. Студінка (кер. Я. Цимбалістий), НА рок - гурт «Крок» РБК( кер. В. Вирасток). Ведучими заходу були: Леся Боринець та Радіон Прокопчук.

На заході були присутні заступник голови Калуської РДА  Сергій Дудинець, головний спеціаліст відділу культури Калуської РДА Мирослав Мельник, сільський голова с. Студінка  Марія Стасюк.

Розпочали захід хоровий колектив НД с. Бабин Середній твором Т.Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий», бо саме з цих слів розпочинається «Кобзар» великого Тараса. З цих слів йде початок Шевченка, як поета. Протягом тематичної програми всі учасники виконували Шевченкові твори, цим самим віддали йому шану і вдячність за те, що він – єдиний поет-художник в усій світовій культурі, який врятував націю від виродження в умовах колонізації російською імперією. Сьогоднішня Україна, без перебільшення, постала завдяки шевченківському незламному духу, його думкам і українському слову.

Завідувачка бібліотеки – філії Дарія Цимбаліста  оформила книжково – ілюстративну виставку та виставку ляльок - мотанок, створених за мотивами творів Т.Шевченка.  

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини