На Калущині привітали жінок з 8 Березня

опубліковано: 2018.03.08 | Коментарів: 0 | Переглядів: 117

 

dsc00148березня у залі районного Будинку культури відбувся святковий захід, приурочений Міжнародному жіночому дню. Свято підготувалиюнаки і чоловіки за сприяння відділу культури райдержадміністрації.

У залі присутні були жінки та дівчата, які працюють у відділах, управліннях та інших структурних підрозділах райдержадміністрації.

Голова Калуської райдержадміністрації Наталія Бабій зазначила:  «Дорогі матері, сестри, дружини, доньки, колеги, ваша небайдужість до долі України, майбутнього наших дітей є запорукою успіхів рідного краю і держави. Низький уклін вам і щира вдячність за ваш життєвий і материнський подвиг, за самовідданість і виваженість, підтримку й розуміння, любов і ніжність».

Заступник голови РДА Сергій Дудинець привітав  голову Калуської районної державної адміністрації Наталію Бабій та всіх жінок Калущини зі святом 8 Березня, яке символізує собою весну, любов і красу. Сергій Дудинець підкреслив побажав прекрасній половині людства всіх благ у житті: любові, добра, міцного здоров’я, миру та сімейного затишку. До слів вітань долучилися і сільські голови: Михайло Барнич, Богдан Мазур і Микола Іваськів.

Зі сцени лунали щирі вітання, жарти, музика та спів. Своє мистецтво прекрасній половині людства дарували чоловічі мистецькі колективи Калущини. Ведучими святкового концерту виступили Олександр Новосад і Радіон Прокопчук.

 

 

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини