Голова РДА провела прийом громадян

опубліковано: 2018.03.02 | Коментарів: 0 | Переглядів: 193

 

1 березня голова Калуської райдержадміністрації Наталія Бабій провела особистий прийом громадян. Для забезпечення оперативного прийняття рішень та надання кваліфікованих роз’яснень громадянам щодо порушених ними питань в прийомі взяли участь керівники структурних підрозділів  райдержадміністрації,  сільські голови та представник місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

     Під час прийому громадяни мали змогу звернутися за допомогою чи кваліфікованою порадою у вирішенні питань, що їх турбують. Із проблемними питаннями звернулося 5 осіб та було одне колективне звернення.

     Жителі сіл району звернулися до голови райдержадміністрації  з питанням  забезпечення житлом багатодітної сім’ї, щодо допомоги у проходженні обстеження в Калуській  центральній районній лікарні. Також заявники порушували питання пасажирських перевезень та вартості проїзду.

     За підсумками прийому  головою райдержадміністрації прийнято відповідні рішення, дано доручення відповідним структурним підрозділам доопрацювати питання, які потребують детального вивчення, для надання ґрунтовної відповіді заявникам згідно з чинним законодавством.

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини