Районну владу і депутатів обурило підвищення цін на пасажирські перевезення у приміських маршрутах

опубліковано: 2018.02.22 | Коментарів: 0 | Переглядів: 113
 
Депутати райради вимагали на позачерговій сесії пояснення, чому з 20 лютого на Калущині в приміських автобусах зросла вартість проїзду на 20 і більше відсотків. Оскільки жодний із перевізників не з"явився, то було вирішено, що до цього питання повернуться знову на наступній сесії, якщо не вдасться його вирішити шляхом переговорів з перевізниками на нарадах в РДА.
Цього  тижня вже відбулося дві наради за участю голів районної ради та адміністрації, управлінь і  служб РДА із перевізниками і сільськими головами. Влада вимагала обґрунтування і пояснення, а також вивчала можливість зменшення вартості проїзду. Перевізники стоять на своєму: тарифи обґрунтовані. Підняли тарифи на перевезення не лише на Прикарпатті, а й у багатьох областях, зокрема у Чернівецькій області з 1 січня, Тернопільській - з 1 лютого. Мотивують тим, що зросла мінімальна зарплата, ціни на пально-мастильні матеріали та запчастини. Та все ж  перевізники погодилися зменшити вартість проїзду на всіх маршрутах.
Із 5 підприємств-перевізників пропозицію щодо зменшення вартості проїзду подало лише ПП «Західавтотранс». Інші пообіцяли свої пропозиції подати 23 лютого. На окремих маршрутах вартість проїзду може повернутися до попередньої, на інших суттєво зменшитися, порівняно з теперішньою 
 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини