Влада району закликала перевізників переглянути свої рішення та узгодити тарифи в управлінні економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації.

опубліковано: 2018.02.21 | Коментарів: 0 | Переглядів: 122

 

На нараді обговорили питання підвищення тарифів на пасажирські перевезення, які встановили перевізники з 20 лютого 2018 року.

Минулого тижня перевізники направили до райдержадміністрації листи щодо підняття тарифів на перевезення та розмістили відповідні оголошення в салонах автобусів. У листах та оголошеннях перевізники пояснили необхідність підняття вартості проїзду зростанням мінімальної заробітної плати та курсу долара, а також подорожчанням запчастин. Ці ж аргументи висловлювали перевізники і на нараді.

Так, директор ПП «Західавтотранс» Микола Манелюк зауважив, що підняття тарифів обговорювалося вкінці січня на нараді в облдержадміністрації. До того ж, резюмував Микола Манелюк, підняли тарифи на перевезення не лише на Прикарпатті, а й у багатьох областях. Перевізник Володимир Банах додав, що якщо не підняти тарифи – то автопідприємства не лише зазнають збитку, а дуже швидко можуть збанкрутувати.

Голова РДА Наталія Бабій наголосила, що знає про проблеми перевізників, однак вони повинні чути не тільки себе, а й дослухатися до влади та громадськості. Наталія Бабій зауважила, що перед тим, як приймати  рішення про суттєве збільшення тарифів на перевезення, необхідно було обговорити дане питання, а не ставити усіх перед фактом. Такої ж думки голова районної ради Михайло Срібняк, який підтримав пропозицію голови РДА щодо перегляду тарифів на пасажирські перевезення.

Начальник юридичного відділу РДА Наталія Середюк розповіла присутнім про нормативну базу, що регулюють автомобільний транспорт, та повноваження органу влади у сфері пасажирських перевезень.

Голова РДА Наталія Бабій закликала перевізників переглянути свої рішення та узгодити їх в управлінні економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації.

Підсумовуючи нараду, Наталія Бабій наголосила, що й надалі діятиме згідно чинного законодавства та в межах наданих повноважень. Для вивчення громадської думки про подорожчання тарифів найближчим часом буде здійснено моніторинг пасажирських перевезень на маршрутах до населених пунктів району. 

Голова райдержадміністрації звернулася до перевізників з пропозицією зустрітися в четвер та надати нові пропозиції щодо вартості проїзду.

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини