На Калущині перебуває делегація з Члуховського повіту

опубліковано: 2018.02.19 | Коментарів: 0 | Переглядів: 126

19 лютого голова Калуської РДА Наталія Бабій провела зустріч із делегацією з Члуховського повіту (Республіка Польща). У заході взяли участь заступник голови РДА Сергій Дудинець та голова районної ради Михайло Срібняк.

Керівниками  делегації є староста Члуховського повіту Олександр Ґаппа і війт гміни Жеченіца Члуховського повіту Томаш Ґінда.

На зустрічі обговорено питання налагодження співпраці в культурній та освітній сферах. Також окреслено напрямки співпраці в інвестиційній діяльності.

Нагадаємо, співпраця Калуського району з Члуховським повітом започаткована минулого року.  Торік, 23 серпня, сільські голови Калуського району підписали меморандум про співпрацю із війтами Члуховського повіту, де «Poldanor» та «Даноша» ведуть свою діяльність.Так розпочалася співпраця між Калуським районом і Члуховським повітом. Пізніше делегація з Калуського району побувала на урочистостях з нагоди дня незалежності Польщі у Члуховському повіті.

 

Довідка. Члуховський повіт - один із 16 земських повітів Поморського воєводства Польщі. Утворений 1 січня 1999 року в результаті адміністративної реформи.

Повіт знаходиться у південно-західній частині воєводства. Адміністративний центр – місто Члухув. У повіті 6 ґмін: Дебіжно, Жеченіца, Кочала, Пшехлєво, Чарне і Члухув.

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини