Наталія Бабій провела нараду із керівниками структурних підрозділів

опубліковано: 2018.02.09 | Коментарів: 0 | Переглядів: 161

dsc03082

 

9 лютого голова Калуської РДА Наталія Бабій провела нараду із керівниками структурних підрозділів РДА, начальниками управлінь і відділів, керівниками установ району. У роботі наради взяла участь керівник апарату райдержадміністрації Олена Романишин.

Насамперед, йшлося про роботу служб цивільного захисту під час снігових заметів, які нині тривають. На нараді обговорено актуальні питання життєдіяльності району. Також говорили про освітню реформу, яка розпочнеться з нового навчального року у перших класах.

На нараді кожен із начальників управлінь та відділів доповів про роботу та окреслив завдання, які потрібно вирішити. Наталія Бабій повідомила, що у вівторок, 13 лютого, о 10.00, у залі засідань відбудеться публічний звіт за підсумками 2017 року.

Голова РДА Наталія Бабій звернула основну увагу присутніх на питанні фінансової дисципліни, приведення у відповідність штатних розписів, перегляд структури бюджетних установ, використання відпусток та ін. Також на нараді йшлося про підготовку питань на розгляд сесії районної ради.

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини