РДА затвердила умови конкурсу з перевезення пасажирів на  автобусних маршрутах  : «Калуш-Новиця-Зелений Яр»,  «Калуш-Копанки-Войнилів ч/з Томашівці»

опубліковано: 2018.02.07 | Коментарів: 0 | Переглядів: 316
 
 
Про затвердження Умов конкурсу
з перевезення пасажирів на приміських 
автобусних маршрутах загального 
користування : «Калуш-Новиця-Зелений Яр», 
«Калуш-Копанки-Войнилів ч/з Томашівці»
Калуського району
 
РОЗПОРЯДЖЕННЯ КАЛУСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ № 26
від 02.02.2018    м.Калуш
 
 
 
       Відповідно до законів України «Про автомобільний транспорт», «Про місцеві державні адміністрації», на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 18.02.1997р. №176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту», від 03.12.2008р. №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», розпорядження обласної державної адміністрації від 13.12.2011р. №835 «Про порядок організації перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області», розпорядження обласної державної адміністрації від 05.06.2013р. №395 «Про внесення змін до розпорядження облдержадміністрації від 13.12.2011р. №835» та з метою  організації належного   забезпечення    перевезення   пасажирів  Калуського району на приміських автобусних маршрутах загального користування, підвищення якості і безпеки пасажирських перевезень:
 
          1.Затвердити  Умови  конкурсу  з  перевезення  пасажирів  на приміських автобусних   маршрутах   загального   користування «Калуш-Новиця-Зелений Яр», «Калуш-Копанки-Войнилів ч/з Томашівці» Калуського району (далі – Умови), що додаються.
 
           2.Визначити перелік об’єктів конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування Калуського району (додається).
 
           3.Визнати таким, що втратило чинність розпорядження райдержадміністрації від 12.12.2017р. №379 «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на  приміських автобусних маршрутах загального користування : «Калуш – Кропивник 1»,  «Калуш –  Підмихайля 1», «Калуш- Підмихайля 2», «Калуш-Зелений Яр», «Калуш-Голинь (міст)», «Калуш-Голинь (посіч)», «Калуш-Голинь (центр)» Калуського району».
 
           4.Дані Умови застосовуються виключно для проведення конкурсу на  приміських автобусних   маршрутах   загального   користування:   «Калуш-Новиця-Зелений Яр», «Калуш-Копанки-Войнилів ч/з Томашівці»  Калуського району та є разової дії.
 
            5.Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – управління економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації (М.Мельник).
 
            6.Контроль за виконанням  розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації С.І.Дудинця.
 
Голова районної 
державної адміністрації Н.Й.Бабій
 
 
Умови
конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних
маршрутах загального користування :  «Калуш-Новиця-Зелений Яр», «Калуш-Копанки-Войнилів ч/з Томашівці» Калуського району
 
1. Ці Умови  конкурсу з перевезення пасажирів на  окремо визначених приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території  Калуського району (далі – Умови), розроблено відповідно до Законів України «Про автомобільний транспорт»,  «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.97р. № 176, зі змінами та доповненнями, Порядку проведення   конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування,  затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. № 1081, зі змінами та доповненнями  (далі – Порядок проведення конкурсу), Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв`язку України від 12.04.2007 № 285, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14.05.2007 за  № 499/13766,  зі  змінами  та  доповненнями,  і  визначають умови перевезень пасажирів, які повинні виконувати автомобільні перевізники, визначені переможцями на відповідному об`єкті конкурсу.
 
2. Організатором проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування:  «Калуш-Новиця-Зелений Яр», «Калуш-Копанки-Войнилів ч/з Томашівці» Калуського району є Калуська районна державна адміністрація (далі – Організатор).
 
3.Конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування : «Калуш-Новиця-Зелений Яр», «Калуш-Копанки-Войнилів ч/з Томашівці» Калуського району проводиться відповідно до чинного законодавства та цих Умов конкурсу  з  перевезення  пасажирів  на приміських автобусних   маршрутах   загального   користування: «Калуш-Новиця-Зелений Яр», «Калуш-Копанки-Войнилів ч/з Томашівці»   Калуського району, які є разової дії.
 
4. Конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування:  «Калуш-Новиця-Зелений Яр», «Калуш-Копанки-Войнилів ч/з Томашівці»  Калуського району, проводиться відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення   конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування,  затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008   № 1081, Умов та порядку організації та проведення конкурсів з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області, затверджених розпорядженням облдержадміністрації від 13.12.2011р. № 835, зареєстрованих в Головному управлінні юстиції в Івано-Франківській області 15.12.2011 р. №64/1094, Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування: : «Калуш-Новиця-Зелений Яр», «Калуш-Копанки-Войнилів ч/з Томашівці» Калуського району, інших нормативних актів у сфері транспортного обслуговування.
 
5. Терміни в цих Умовах вживаються в значенні, наведеному в законодавстві у сфері автомобільного транспорту.
 
6. Ці Умови є обов'язковими для членів конкурсного комітету з визначення автомобільних   перевізників  для  обслуговування  на  маршрутах  загального 
користування, які не виходять за межі території Калуського району та їх маршрутів, та перевізників-претендентів.
 
7. На конкурс виносяться маршрути (рейси), які входять до визначеного Організатором переліку об’єктів конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування Калуського району.
 
8.Обґрунтована структура парку автобусів, що працюватимуть на маршруті загального користування, має відповідати таким критеріям:
 
8.1. Для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах, згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень  та режимами руху, затвердженим наказом Міністерства транспорту та зв`язку 
України від 12.04.2007 № 285, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14.05.2007 за № 499/13766 (зі змінами та доповненнями), автобуси 
повинні відповідати категоріям автобусів М2 та М3. Клас автобусів на приміських маршрутах – А,В,І,ІІ,ІІІ.
 
8.2.Рухомий склад, що пропонується перевізником-претендентом для перевезення пасажирів на маршрутах, повинен за технічними та екологічними показниками, пасажиромісткістю відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту.
 
9.Перевезення пасажирів на маршрутах здійснюються відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.
 
10.   Для участі у конкурсі з перевезення  пасажирів на приміських автобусних маршрутах  загального   користування,   які  не  виходять  за  межі  території 
Калуського району, перевізник-претендент повинен мати достатню кількість транспортних засобів для виконання перевезень. Достатня кількість   транспортних засобів визначається як кількість автобусів, необхідних для виконання перевезень, та кількість резервних автобусів, яка становить 10 відсотків для приміського сполучення.
 
11. Автотранспортні засоби, які пропонуються перевізниками-претендентами для резерву, повинні бути аналогічними за показниками категорії комфортності основним автотранспортним засобам, які пропонуються для обслуговування маршруту.
 
12.До додаткових Умов належить :
 
12.1. Обладнання перевізником в термін, обумовлений договором про організацію   перевезень  пасажирів  на   приміських  автобусних  маршрутах 
загального користування, які не виходять за межі території Калуського району та їх маршрутів, заявлених транспортних засобів GPS-системами для здійснення контролю за дотриманням схем і графіків руху пасажирського транспорту.
 
12.2. Вимога щодо забезпечення роботи на об’єкті конкурсу, який  включає  приміські  автобусні  маршрути  загального  користування, не менше як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.
 
13. Перевізники до початку роботи на маршруті укладають договір на автостанційне обслуговування з власником (-ами) автобусних станцій, а у разі 
їх відсутності забезпечити диспетчерський контроль та управління перевезеннями самостійно.
 
14. До участі в конкурсі не допускаються автомобільні перевізники, які визначені в пункті 12  Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів
на автобусному маршруті загального користування, згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081.
 
15. Організатор укладає з переможцем конкурсу договір про перевезення пасажирів на 3-5 років. Договір з переможцем конкурсу у разі відсутності в нього автобусів, що відповідають умовам конкурсу, організатор укладає на один рік.
 
16.Перевізники зобов’язані здійснювати пільгові перевезення пасажирів згідно з чинним законодавством.
 
 
 
 
 
Начальник управління економічного 
розвитку і торгівлі
райдержадміністрації             М.В.Мельник
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Додаток до
                                                                                  розпорядження розпорядження
_02.02.2018__№__26___
 
 
 
Перелік об’єктів конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального 
користування Калуського району
 
 
 
№ з/п
Назвамаршрутупочатковийтакінцевийпунктпризначення
Трасаслідування
населеніпункти Довжина маршруту, км Регулярність Структура парку автобусів   
  Прямий Зворотний Клас
автобусів Мінімальна кількість автобусів Мінімальна  кількість місць для сидіння в автобусі   
Об’єкт 1   
1 Калуш-Копанки-Войнилів ч/з Томашівці -Калуш АС (вул.Б.Хмельницького,94а)
-Калуш(Пушкіна)
-Копанки
-Томашівці 1
-Томашівці (центр)
-Войнилів
24,0 24,0 95 автобус І,ІІ,ІІІ 2 19   
Об’єкт 2   
2 Калуш-Новиця-Зелений Яр - Калуш АС (вул.Б.Хмельницького,94а)
- Калуш  (айсберг)
- Калуш (центр)
- Калуш АС (вул.Привокзальна 15)
-Добровляни
- Новиця (церква)
-Зелений Яр 15,1 15,1 95 автобус І,ІІ,ІІІ 1 19
 
 
Начальник управління економічного розвитку
і торгівлі райдержадміністрації М.В.Мельник
 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини