Платити за світло легше з «Персональним кабінетом»

опубліковано: 2018.02.06 | Коментарів: 0 | Переглядів: 231

Набридло чекати в черзі, щоб заплатити за світло? Хочете швидко отримувати інформацію про суму до оплати? Не знаєте, куди подавати показники? Зареєструйтесь в «Персональному кабінеті» АТ «Прикарпаттяобленерго» і повністю контролюйте свій особовий рахунок.

 

44 927 побутових споживачів та 8 454 юридичних керують своїми розрахунками за електроенергію вдома. Зареєструвавшись в сервісі «Персональний кабінет» АТ «Прикарпаттяобленерго», можна здійснювати оплату за електроенергію без комісії, контролювати розрахунки за електроенергію, надавати показники лічильників. Юридичні особи можуть дистанційно подавати звіти, отримувати розрахункові документи, подавати листи на зміну договірних величин, контролювати власні розрахунки за електропостачання та переглядати історію споживання. Також клієнти компанії, які мають декілька абонентських рахунків (наприклад, сплачують за батьків чи родичів) можуть не реєструвати окремо кожен, а додати потрібних споживачів на свою сторінку. І все це – за кілька хвилин перед комп’ютером.

В «Персональному кабінеті» зберігається вся інформація про стан особового рахунку споживача. Сервіс надзвичайно простий і зручний в користуванні – доступне меню дозволить без зайвих труднощів вирішити будь-яке питання, що стосується особового рахунку.

Як зареєструватись? Достатньо на сайті https://my.oe.if.ua вказати адресу електронної пошти, номер телефону та номер особового рахунку для населення (вказано в рахунку-повідомленні, який надсилає РЕМ) або номер договору для юридичного споживача. Кожен крок супроводжений детальними інструкціями, які допоможуть заповнити форму. Якщо все таки труднощі при реєстрації виникнуть, то допоможуть спеціалісти в Центрах обслуговування клієнтів в РЕМах, до яких можна звернутись з цим питанням. Також, енергетики створили відеоролик з інструкцією реєстрації, який можна знайти на офіційній сторінці АТ «Прикарпаттяобленерго» у мережі Facebook.

Більше інформації на  www.oe.if.ua.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини