Відділ освіти запропонує депутатам райради затвердити програму протипожежної безпеки освітніх закладів

опубліковано: 2018.02.06 | Коментарів: 0 | Переглядів: 135

5 лютого під керівництвом начальника відділу освіти РДА Оксани Савчук відбулася нарада з питань протипожежної безпеки загальноосвітніх навчальних закладів району. У заході взяли участь працівники відділу освіти РДА, методисти методкабінету, директори шкіл, навчально-виховних комплексів та позашкільних закладів, інформує сайт РДА.

Одне із важливих питань, які розглядалися на нараді, стосувалося протипожежної безпеки навчальних закладів. Зазначалося, що працівниками відділу освіти РДА підготовлено програму про протипожежну безпеку освітніх закладів, яку розглядатимуть на сесії районної ради.

Після прийняття відповідної програми у відділі освіти планують провести навчання для відповідальних за протипожежну безпеку у навчальних закладах.

Також на нараді обговорили питання організації гурткової роботи, про що доповідала заступник завідувача районного методкабінету відділу освіти РДА Наталія Савчук.

На нараді освітяни обговорили і питання використання енергоносіїв, підвищення кваліфікації вчителів, навчально-виховного процесу та ін.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини