У Карпатах відома волонтерка зірвалась у прірву, хлопець кинувся за нею

опубліковано: 2018.02.05 | Коментарів: 0 | Переглядів: 146

 

news-image: У Карпатах відома волонтерка зірвалась у прірву, хлопець кинувся за нею
На щастя, з ними все гаразд. Рятувальна операція тривала всю ніч. Про це інформує управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

Як зазначається, 4 січня о 17.20 до рятувальників надійшло повідомлення від начальника чергової зміни ОКЦ у Закарпатській області про те, що на горі Піп Іван Мармароський (поблизу з Румунським кордоном) під час проходження туристичного маршруту туристка зірвалася з карниза та впала в ущелину, за нею стрибнув хлопець, повідомляє Бліц-Інфо 

За словами третьої туристки, яка знаходилась на вершині, потерпілих не видно. З ними також була собака.

До пошукових робіт залучено рятувальників Рахівського ПРВ Закарпатської області, які в свою чергу попросили допомоги франківських гірських рятувальників.

О 19.40 до пошукових робіт залучено 5 чол. особового складу та 1 одиниця техніки. О 23.10  додатково оголошено збір ще одного пошуково-рятувального відділення Івано-Франківської області 5 чол. 1 одиниця техніки, яких о 00.25 направлено до с. Ділове Закарпатської області.

Всього до пошукових робіт залучено 10 чол. та 2 од. техніки Івано-Франківської СПРЧ та 17 чол. 3 од. техніки Закарпатських гірських рятувальників, загалом 27 чол. 5 од. техніки.

О 01.55  рятувальниками ПРВ Ясіня Закарпатської області знайшли третю туристку, яка самостійно змогла спуститись з гори. Стан дівчини задовільний.

О 05.10 рятувальники завершили пошукові роботи, оскільки знайшли і хлопця, і дівчину. Як зазначається, вони в задовільному стані. 

Слід зауважити, до пошуків долучились і друзі туристів. Дівчина, що зірвалась в ущелину - відома активістка, волонтерка Івона Костина, а хлопець, що кинувся її рятувати - кіборг Олександр Чуб. Про це в мережі розповів Vova Makar.

За його словами, третя туристка сама змогла спуститись до колибі на полонині Лисичий, де були всі їхні речі. Далі їй на допомогу прийшли рятувальники. На світанку гірські рятувальники разом з альпіністами-добровольцями знайшли Івону та Олександра в ущелині та розпочали операцію з порятунку.

Сам Олександр Чуб нещодавно повідомив, що вони цілі та вже спускають до підніжжя.

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини