Комісія з питань захисту прав дитини райдержадміністраці взяла під соціальний супровід кілька сімей

опубліковано: 2018.02.05 | Коментарів: 0 | Переглядів: 113

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації, на якому розглянуто такі питання: про можливість позбавлення батьківських прав батьків, які виховують малолітніх дітей; про стан виховання, утримання і розвитку дітей, позбавлених батьківського піклування, у прийомних сімях; про взяття під соціальний супровід кількох сімей.

Кілька питань стосувалися взяття зняття із соціального супроводу сімей, які раніше перебували на обліку в службі у справах дітей РДА. А це значить, що у цій сім’ї почали краще дбати про своїх дітей.

Заступник голови РДА Сергій Дудинець наголосив, що головне завдання комісії та влади в цілому – захистити права дитини. Тож за результатами розгляду всіх питань членами комісії прийняті відповідні рішення  та надано рекомендації і висновки щодо подальшого вирішення справ виключно з метою захисту прав дітей.

Насамкінець на засіданні комісії затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а також дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини