Торік центри зайнятості області працевлаштували 36,4 тисячі людей

опубліковано: 2018.02.02 | Коментарів: 0 | Переглядів: 126
Другого лютого 2018 року в Івано-Франківському обласному центрі зайнятості відбулась прес-конференція на тему: «Підсумки роботи служби зайнятості Івано-Франківської області у 2017 році та визначення пріоритетних напрямків діяльності служби зайнятості». 
У 2017 році досягнуто позитивної динаміки по основних напрямах діяльності служби зайнятості Івано-Франківської області. Кількість осіб, працевлаштованих за сприяння служби зайнятості, зросла на 2% та становила 36,4 тисячі.
При цьому, 70% з них були працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного. Кількість роботодавців, які співпрацювали з службою зайнятості, збільшилася на 8 %. Також постійно збільшується кількість вакансій, які поповнюють найбільшу базу вакансій служби зайнятості України, – зазначив директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.
Протягом 2017 року Державною службою зайнятості запроваджено сучасні сервіси: електронна черга, послуга відеорезюме, відеовакансії та відеопрезентації підприємств і т.д. По всій Україні розпочала роботу «гаряча лінія» Державної служби зайнятості. Відтепер, за номером 0 800 50 99 66 можна буде дізнатись інформацію про повний перелік послуг служби зайнятості, питання реєстрації в службі зайнятості тощо.
Щодо основних пріоритетів та завдань служби зайнятості на 2018 рік, В.Цимбалюк виділив декілька важливих напрямків.
Серед них: завершення реорганізації та перетворення центрів зайнятості в сервісні майданчики з надання широкого спектру послуг, осучаснення профорієнтаційних послуг та впровадження Інтернет-платформи державної служби зайнятості з профорієнтації, запровадження профілювання безробітних для попередження ризиків довготривалого безробіття, введення нового сайту служби зайнятості, продовження широкомасштабної інформаційної кампанії «Живи та працюй в Україні».
 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини