Вчитель Новицького НВК Неля Морозова - лауреат обласного етапу конкурсу «Вчитель року-2018»

опубліковано: 2018.02.02 | Коментарів: 0 | Переглядів: 811

Минулого тижня завершився відбірковий і фінальний етапи обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2018» у номінаціях: «Українська мова і література», «Фізика», «Німецька мова», «Фізична культура».Калуський район представляли у цих номінаціях троє учасників:Бойчук Наталія Павлівна, учитель української мови і літератури Тужилівського навчально-виховного комплексу; Жовнірович Ірина Миколаївна, учитель фізики Ріп’янської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів; Морозова Неля Іванівна, учитель німецької мови Новицького навчально-виховного комплексу.

Обласний тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» проходив у два етапи – відбірковий і фінальний.

На першому (відбірковому) етапі журі оцінювало заочно опис власного педагогічного досвіду учасників та результативність діяльності вчителя (педагогічну і методичну). Окрім того, учасники конкурсу пройшли  тестування з фахової майстерності, виконали практичну роботу відповідно до специфіки навчального предмета.

Найскладніші випробування чекали учителів  на другому (фінальному) етапі.

Кожен учасник відповідно до жеребкування розробляв технологічну карту навчального проекту та проводив урок у навчальних закладах міста Івано-Франківська.

Лауреатом конкурсу «Вчитель року-2018» стала вчитель німецької мови Новицького навчально-виховного комплексу Неля Іванівна Морозова, яка  ввійшла у «п’ятірку» кращих учителів області, зайнявши ІІ місце. Вона поступилась тільки вчителю Івано-Франківської спеціалізованої школи №5 з поглибленим вивченням німецької мови.

Слід відзначити, що Неля Іванівна є учасником  Всеукраїнського експерименту за темою « Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти» і бере участь у Пілотному  проекті «З німецькою  у майбутнє», який реалізується спільно з Ґете-інститутом у співпраці з видавництвом «HUEBER»(губер) та Центром іноземних мов (м. Київ).

То ж вітаємо наших шановних учителів і бажаємо їм міцного здоров’я, здійснення мрій, творчих злетів і не зупинятись на досягнутому!

Галина Фрик, завідувач районного методичного кабінету відділу освіти  Калуської РДА Г.М.Фрик

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини