Поважна дата Софії  Пасєки

опубліковано: 2018.01.31 | Коментарів: 0 | Переглядів: 130
    
     Усіх нас єднає спільне майбутнє – це старість. Якою б вона не була – щасливою чи знедоленою – але це завжди добра нагода підбити підсумки прожитого, поділитись життєвим досвідом та порадити в складних буденних колізіях. Така можливість була і в Софії Іванівни, жительки с. Середнє, яка 27 січня відзначила своє 95-ти річчя.  
    Життя цієї жінки – це історія  нашої країни.  Життя приркупантах, війна,  післявоєнна відбудова, роки тяжкої роботи  в місцевому колгоспі  -  ось віхи  її нелегкого життя .
    Та, незважаючи на всі життєві незгоди, Софія Іванівна щаслива, радіє кожному ранку, добрій зустрічі з сусідами. Попри поважний вік порається по господарству та щодня молиться за здоров’я всіх односельчан. «Бо тільки в молитві людина знаходить спокій»!  Таке кредо цієї сивочолої жінки. 
    У цей святковий день Софію Іванівну вітали голова Войнилівської  ОТГ Мар’яна Масляк, секретар Войнилівської  ОТГ Людмила Джус,  соціальний робітник Іванна Лотоцька, соціальний педагог Христина Мізерак, діти Середнянської ЗОШ.  Гості побажали іменинниці та її родині здоров’я, достатку, поваги та довголіття .
                                                                                                                                
 
Іванна Лотоцька,
соціальний робітник Калуського РТЦСО

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини