У Верхнянській ОТГ впроваджують модель адміністрування послуг із соціальної підтримки

опубліковано: 2018.01.12 | Коментарів: 0 | Переглядів: 294

Відповідно до наказу Мінсоцполітики України від 21.06.2017 №1030 «Про деякі питання діяльності об’єднаної територіальної громади щодо надання послуг ізсоціальної підтримки населення» Верхнянська об’єднана територіальна громада включена до загальноукраїнського списку громад для впровадження моделі адміністрування надання послуг із соціальної підтримки населення.

Йдеться, зокрема, про реалізацію пілотного проекту з вивчення перспективної практики соціальної роботи в територіальних громадах і розробки на їх базі технологічних рішень для впровадження інтегрованої моделі.

Для виконання власних повноважень об’єднаною територіальною громадою у сфері соціального захисту населення створено відділ соціального захисту населення Верхнянської сільської ради ОТГ.

На сьогодні налагоджена співпраця між Верхнянською сільською радою ОТГ та Управлінням соціального захисту населення Калуської  районної державної адміністрації, сторонами підписано Угоду про взаємодію у сфері соціального захисту населення.

З нового року соціальні адміністратори вказаного відділу на віддалених робочих місцях проводять прийом документів у жителів громади для призначення всіх видів соціальної підтримки та передають до управління соціального захисту населення з метою подальшого їх опрацювання та прийняття рішення про надання (відмову у наданні) соціальних допомог, пільг, житлових субсидій та компенсаційних виплат.

Цьому передувала підготовка адміністраторів як теоретично на відповідних семінарах так і на практиці в управлінні зі спеціалістами відділу звернень громадян та ін..

Тому на сьогодні важливим завданням забезпечити соціальний захист жителів об’єднаної територіальної громади, надавати соціальні послуги сім’ям з дітьми, особам похилого віку, особам з інвалідністю, виходячи із їхніх потреб, вчасно та згідно законодавчо визначених соціальних стандартів.

 

Людмила Перетятко, начальник управління

соціального захисту населення  Калуської РДА                                                          

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини