Діти з Донбасу святкуватимуть Різдво на Калущині

опубліковано: 2018.01.05 | Коментарів: 0 | Переглядів: 225

 За запрошенням  відділу освіти райдержадміністрації 4 січня на Калущину завітали діти з Донецької області. Тут вони відпочиватимуть до 9 січня, повідомляє сайт РДА.

Такі події стали вже доброю традицією, адже щороку наші краяни гостинно приймають дітей зі сходу України на Різдвяні свята. Цьогоріч прибули 29 дітей і 3 вчителів із міста Волноваха, Нікольського та Мангушського  районів Донецької області.

Варто зазначити, що вже четвертий рік поспіль з ініціативи Президента Петра Порошенка та за підтримки голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олега Гончарука, в рамках програми благодійної акції «Різдво в Карпатах», діти з різних регіонів України мають можливість провести зимові свята у прикарпатських сім’ях. Цьогоріч на Прикарпатті відпочиватимуть близько чотирьохсот дітей зі сходу України.

Впродовж Різдвяних свят діти гостюватимуть у селах Бережниця, Підмихайля та Яворівка. Тут вони святкуватимуть у родинах своїх ровесників, ознайомляться з різдвяними традиціями та візьмуть участь у низці культурно-мистецьких заходів. Перебуванням дітей на Калущині опікуватиметься  райдержадміністрація.

Під час Різдвяних свят юні гості матимуть змогу почерпнути дух народних традицій, збагатити себе духовно та гарно провести час. Діти зі сходу разом із сім’ями, в яких проживатимуть, візьмуть участь у приготуванні Святої вечері, колядуватимуть та підуть до церкви на Різдвяне Богослужіння.

А ще на дітей чекає святкова вистава «Ми тихо заходимо в казку», яка відбудеться у районному Будинку культури, та молодіжна дискотека.

Зустрічаючи дітей з Донеччини, начальник відділу освіти РДА Оксана Савчук побажала їм добре відпочити, знайти нових друзів та гарно святкувати.

 

 

 

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини