У 2018 році ТОВ «ПБС» планує відремонтувати понад 200 кілометрів доріг

опубліковано: 2018.01.02 | Коментарів: 0 | Переглядів: 148

У 2018 році ТОВ «ПБС» планує відремонтувати понад 200 кілометрів доріг. Про це  повідомиляє firtka.if.ua  з посиланням на прес-службу фірми

Буде продовжено відбудову магістралей, зокрема дорогу Н-09: відремонтуємо ділянку Стрий-Івано-Франківськ, укладемо верхній шар асфальту на дорозі до Яблуницького перевалу, також там нанесемо пластикову розмітку. На цій же трасі продовжимо ремонт у бік Закарпаття. На дорозі Н-10, від Івано-Франківська до Снятина, укладемо верхній шар асфальтобетону на дорогу Івано-Франківськ-Коломия-Снятин. Продовжимо ремонт доріг регіонального значення: Івано-Франківськ-Надвірна, Криворівня-Чернівці, Татарів - Кам’янець-Подільський. Також почнемо відбудову Долина-Хуст. Візьмемось за ремонт місцевих доріг. Практично в кожному районі нашої області ТОВ «ПБС» проводитиме будівельні роботи", - йдеться у повідомленні.

У Новому році компанія братиме участь у всіх можливих тендерах, які стосуються будівництва доріг і мостів."Ми будуємо якісно і хочемо, щоб не лише в Карпатах, а й по всій Україні були якісні дороги європейського зразка", - зазначають в «ПБС».

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини