У Старому Угринові відбулося віче з нагоди 109-ї річниці від дні народження СТепана Бандери

опубліковано: 2018.01.02 | Коментарів: 0 | Переглядів: 214

У Старому Угринові відбулося урочисте віче з нагоди 109-ї річниці від дня народження Провідника ОУН Степана Бандери. Вшанувати пам'ять ідеолога і теоретика українського націоналістичного руху ХХ століття прибули делегації з обласного центру, інших районів Прикарпаття та областей. Біля пам’ятника Провіднику присутні спільно помолилися за упокій душі Героя України та  поклали квіти..

По завершенні панахиди  відбулося віче.На віче виступили голова обласної ради Олександр Сич, голова районної ради Михайло Срібняк, заступник голови ОДА Ігор Пасічняк, голова Всеукраїнського Братства ОУН-УПА Богдан Борович, керівництво, очільник ВО «Свобода» Олег Тягнибок, представники  політичних організацій, громадськості.

Звертаючись до присутніх, глава обласної ради Олександр Сич наголосив:

"Хочеться, аби не лише на словах ми бажали один одному бути, як Степан Бандера, а задумались над тим, як бути схожими на нього. По-перше, Бандера був принциповим державником. Він ніколи б не допустив нічого, що могло б нашкодити українській державі, якби вона була за його життя. Бандера докладав би максимум зусиль, аби ця держава була сильною, потужною, щоб її шанували у світі. По-друге, Степан Бандера був принциповим націоналістом, часто йшов на компроміси, але ніколи не допускав компромісу, який би шкодив українській нації. Якщо хочемо бути, як Бандера, будьмо принциповими державниками і робімо все від нас залежне для посилення могутності української держави. Будьмо принциповими націоналістами і робім все для того, щоб наша нація ставала якомога згуртованішою і сильнішою. По-третє, Бандера був талановитим організатором. Взоруючи на нього, будьмо такими ж менеджерами у розбудові нашого суспільного, громадського і, найголовніше, державного життя!" – підкреслив Олександр Сич.

"Настав час бути бандерівцем не лише на словах, під час мітингу чи наукової конференції, а й, передусім, у побуті ‒ щодня, щохвилини! Як свого часу батько Степана Бандери, отець Андрій Бандера, передав своєму синові, так само й ми забов'язані не лише сприймати, а й власноруч передавати молодому поколінню нашу бандерівську традицію", ‒ підкреслив у своєму виступі Олег Тягнибок.
Голова Калуської районної ради Михайло Срібняк наголосив на ролі Степана Бандери в історії української держави, на його настановах.

 "І коли перед нацією стоїть вибір: якою завтра буде Україна, якою її будувати ‒ бандерівською чи якоюсь иншою ‒ після чотирьох років війни на Донбасі, після Революції гідности, відповідь для всіх є очевидною ‒ Україна буде бандерівською! Колись Дмитро Донцов писав про три речі, які мають бути притаманні кожному патріоту і націоналісту: мудрість, мужність і шляхетність. Бандера цими якостями володів, тож маємо володіти і ми, передавати їх своїм нащадкам, якщо хочемо збудувати сильну Українську державу", ‒ акцентував Олег Тягнибок.

На вічі виступили виконавці не лише з Калущини, але й з Ужгорода, Косова, Перегінська, 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

На родинному обійсті Степана Бандери націоналісти урочисто вшанували 109-ту річницю від дня народження Провідника

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини