Понад триста дітей з шести областей України святкуватимуть Різдво на Прикарпатті

опубліковано: 2017.12.28 | Коментарів: 0 | Переглядів: 122

Уже декілька років поспіль у рамках благодійної акції «Різдво в Карпатах» діти зі східних областей України мають можливість провести Різдвяні свята у прикарпатських родинах. Не став виключенням і прийдешній рік.

Про це йшлося під час наради під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка, повідомляє прес-служба ОДА.

Зокрема, зазначалося, що під час зимових вакацій Прикарпаття відвідають діти із Запорізької, Харківської, Чернігівської, Донецької, Житомирської та Херсонської областей. Проживатимуть учні у родинах в Богородчанському, Галицькому, Городенківському, Долинському, Калуському, Снятинському, Надвірнянському та Рожнятівському районах, а також у сім’ях Космацької, Білоберізької та Печеніжинської об’єднаних територіальних громад.

Особливу увагу під час наради акцентували на організаційних моментах: щодо зустрічі дітей під час приїзду, подальшого супроводу та організації дозвілля. Не оминули увагою і питання охорони здоров’я та безпеки дітей.

Ігор Пасічняк доручив скласти програму перебування кожної з груп дітей, які, до слова, налічують 30 і більше осіб, та звернути увагу на залучення дітей до культурних заходів.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини