Освітяни і медики району до кінця року отримають зарплату

опубліковано: 2017.12.27 | Коментарів: 0 | Переглядів: 198

27 грудня відбулося третє пленарне засідання 13 сесії Калуської районної ради, на якому розглянуто   лише одне питання, яке стосувалося внесення змін і доповнень в районний бюджет на 2017 рік. Про зміни та доповнення, які необхідно внести в цьогорічний бюджет, розповіла начальник фінансового управління РДА Людмила Федун, інформує прес-служба РДА.

Під час розгляду цього питання зазначалося, що необхідно збільшити план дохідної частини бюджету по загальному фонду на 3 млн 954,9 тис. грн. На цю ж суму необхідно збільшити план видаткової частини. Видатки підуть на освітні та медичні заклади району, а також на соціально-економічний розвиток Луківської сільської ради.

Після ухвалення рішення про внесення змін і доповнень в районний бюджет, голова РДА Наталія Бабій подякувала депутатам та всім присутнім у залі із прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами. До слів вітань долучився голова районної ради Михайло Срібняк, який побажав усім нам, українцям, передусім миру, якого всі ми прагнемо для нашої держави.

 

 

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини