Учасники шкільної Ліги сміху побували на новорічному карнавалі d

опубліковано: 2017.12.27 | Коментарів: 0 | Переглядів: 154

26 грудня  у районному Будинку культури відбувся новорічний карнавал для учасників шкільної Ліги сміху. Цього дня у заході взяли участь команди шкіл та НВК І-ІІ ст., повідомляє прес-служба  Калуської РДА.

Зокрема, веселилися такі команди, як «Свої люди» (Перевозецька ЗОШ І-ІІ ст.), «АВК» (Копанківська ЗОШ І-ІІ ст.), «Інь-Янь» (Томашівська ЗОШ І-ІІ ст.), «Бережницький квартал» (Бережницька ЗОШ І-ІІ ст.), «Веселі та щасливі» (Грабівський НВК І-ІІ ст.), «Динаміт» (Середнянська ЗОШ І-ІІ ст.), «ВЕМS» (Завійська ЗОШ І-ІІ ст.), «V.I.P.FEST» (Кропивницька ЗОШ І-ІІ ст.) і «Мажорики» (Студінська ЗОШ І-ІІ ст.).

Святковий захід, який організували відділи культури та освіти РДА, відбувається за підтримки голови районної державної адміністрації Наталії Бабій.

Учасників шкільної Ліги сміху з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами щиро вітали та бажали миру, добра, здоров’я і гарної долі в житті голова райдержадміністрації Наталія Бабій та начальник відділу освіти райдержадміністрації Оксана Савчук.

Школярі веселилися, грали в різноманітні цікаві ігри, співали пісні на новорічну тематику, а також колядували. Вечірка додала усім учасникам КВК чимало позитиву, гарних вражень та емоцій.

Наступного дня візьмуть участь учасники шкільної Ліги сміху, які навчаються в освітніх закладах І-ІІІ ступенів.

 

 

 

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини