У районі провели свято для спортсменів

опубліковано: 2017.12.18 | Коментарів: 0 | Переглядів: 193

15 грудня у районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди  відзначення  30-річчя  комунального закладу «ДЮСШ» Калуської районної ради. Також під час урочистостей підбили підсумки спортивно-масової та начально-тренувальної роботи за 2017 рік, повідомляє офіційний сайт Калуської РДА. У святковому заході взяли участь голова райдержадміністрації Наталія Бабій, завідувач сектору молоді та спорту РДА Любов Паньків, начальник відділу освіти райдержадміністрації Оксана Савчук.

Наталія Бабій привітала спортсменів, тренерів дитячо-юнацької спортивної школи із 30-річчям закладу, та дітей, які здобули перемоги на різноманітних спортивних заходах, і побажала спортсменам надалі радувати краян своїми спортивними перемогами та прославляти Калущину.

За значні спортивні досягнення Наталія Бабій та Любов Паньків нагородили відзнаками, кубками та грамотами спортсменів, тренерів і їх вихованців. Представник ТОВ «Даноша» Христина Бринда подарувала від компанії спортивні форми для футбольних команд.

Ведучим виступив Олександр Новосад. Святковий настрій створювали ансамбль «Намисто» та Любомир Федорко. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини