Новицька команда “На шпильках”- лідер третіх відбіркових ігор “Ліги сміху-2017”. У трійці кращих  - “Нове покоління” з Голиня та добровлянські “Джентельмени удачі”

опубліковано: 2017.12.06 | Коментарів: 0 | Переглядів: 202

5 грудня в Калуському районі продовжено проведення шкільної Ліги сміху, яке відбувається під патронатом  голови районної державної адміністрації Наталії Бабій, інформує сайт РДА.

Це вже третій      день шкільної Ліги сміху. Як і минулого тижня, цього дня відбувалися відбіркові ігри. Щоправда, 5 і 6 грудня - серед команд загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ст., тоді як минулого тижня проводились серед команд шкіл І-ІІ ступенів.

Захід відбувся у Народному домі села Підмихайля. Ведучими на святі, уже традиційно, виступили Родіон і Вікторія Прокопчуки.

У змаганнях взяли участь 5 шкільних команд. Це, зокрема, команда «На шпильках» (Новицький НВК І-ІІІ ст.), «Нове покоління» (Голинська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Діти тусовки» (Пійлівська ЗОШ І-ІІІ ст.), «Захід best» (Ріп'янська ЗОШ І-ІІІ ст.) і «Джентельмени удачі» (Добровлянський НВК І-ІІІ ст.).

Команди змагалися у трьох конкурсах. Перший – візитка «Заявка на майбутнє». У другому конкурсі «Розминка» команди підготували по одному питанню і свій варіант відповіді. Судді оцінювали не тільки підготовлене питання, а й оригінальність та дотепність відповіді учасників.

Заключним конкуром було домашнє завдання команд на тему: «Не щастить у навчанні, то пощастить у…». Більшість команд говорила про те, що «пощастить у коханні», хоча були і сценки про те, що «пощастить у навчанні», «пощастить у здійсненні бажання» та ін.

Кожна команда демонструвала свою оригінальність. Так, новицька команда складається лише з дівчат і показала, якими є «дівчата на шпильках» - люблять бути гламурними та капризними, різноманітні шоу, вечірки, розкішне життя, закохуються… «Джентельменам удачі» з Добровлян пощастило в житті, нежважаючи на те, що ви аж не надто добре вчилися в школі… Пійлівські діти переконали глядачів, що вони «діти тусовки»…

Оцінювало виступи команд журі у складі голови РДА Наталії Бабій, заступника голови РДА Сергія Дудинця, начальника відділу культури райдержадміністрації Тетяни Молдавчук, начальника відділу освіти РДА Оксани Савчук, завідувача сектору молоді та спорту РДА Любові Паньків, редактора газети «Вісті Калущини» Галини Когут, директора Середньоугринівської ЗОШ І-ІІІ ст. Володимира Бодика, а також представників компаній «Даноша» і «Леосіті Інвест». 

Згідно оцінювання журі, кращими стали голинська, новицька і добровлянська команди. Голова РДА Наталія Бабій привітала учасників цьогорічної Ліги сміху та побажала їм творчих перемог і успіхів у навчанні, потоваришувати один з одним, розкрити свої таланти. 

Шкільна Ліга сміху проводиться за сприяння Міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика, ТОВ «Даноша», «Акваторія» і під патронатом голови РДА Наталії Бабій. Цьогоріч до спонсорства Ліги сміху долучилося ТОВ «Леосіті Інвест» (директор Олег Малишевський). Тож «солодкі» подарунки очікують на кожного учасника шкільної Ліги сміху.

 

 

 

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини