Шановні військовослужбовці, захисники України!

опубліковано: 2017.12.06 | Коментарів: 0 | Переглядів: 112

Щиро вітаємо вас із професійним святом -  Днем Збройних сил України. Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати захистом і опорою для своєї країни, рідних і близьких. Ваша служба - це не тільки професія, для більшості з вас - це справа всього життя.

У нелегкий для країни час ви героїчно захищаєте рідну землю, зберігаючи вірність військовому обов'язку, гідно та віддано служите українському народові.

Висловлюємо вдячність всім, хто сьогодні несе службу в лавах Збройних сил, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян. Віримо, що українські військовослужбовці й надалі будуть виступати надійним гарантом суверенітету та цілісності нашої держави.

Бажаємо вам і вашим сім'ям міцного здоров'я, добра та щастя, мирного неба над Україною! Нехай відвага, сміливість і мужність допомагають Вам долати всі труднощі, які зустрічаються на шляху.

Слава Україні! Героям слава!

 

Наталія Бабій, голова Калуської райдержадміністрації                                               Михайло Срібняк, голова районної ради

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини