У Калуській місцевій прокуратурі відбулася координаційна нарада керівників правоохоронних органів

опубліковано: 2017.12.05 | Коментарів: 0 | Переглядів: 107
  
 
30 листопада під головуванням керівника місцевої прокуратури Миколи Мартина проведено координаційну нараду щодо протидії злочинності.
Відкриваючи нараду, М. Мартин відзначив, що завдяки злагодженій праці всіх правоохоронних органів закріплено позитивну тенденцію щодо протидії корупції та злочинності, зменшилась інтенсивність росту кримінальних правопорушень окремих категорій.
Суттєво покращилась ситуація щодо виявлення злочинів у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів. У поточному році правоохоронцями вилучено понад 7 кг марихуани та інших наркотичних засобів у великих розмірах. 
Проблемною залишається негативна тенденція зростання тяжких та особливо тяжких злочинів на території м. Калуша. Потребує посиленої уваги робота правоохоронних органів по розкриттю квартирних крадіжок, грабежів.
Недостатньою є профілактична робота щодо запобігання злочинності серед неповнолітніх.
Викликає занепокоєння стан справ виявлення тап документування кримінальних правопорушень у природоохоронній сфері, передусім у сфері охорони надр та лісових ресурсів.
На нараді обговорено проблемні питання діяльності правоохоронних органів та визначено шляхи їх подолання у 2017 році.
За підсумками наради розроблено спільні заходи, спрямовані на запобігання і протидію злочинності та корупції на території міст Калуша, Болехова, Долинського, Калуського та Рожнятівського районів.
 
 
 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини