Відділом праці проведено лекцію, присвячену акції «16 днів проти насильства»

опубліковано: 2017.12.01 | Коментарів: 0 | Переглядів: 322

783

Днями відділом праці управління соціального захисту населення Калуської райдержадміністрації проведено лекцію-бесіду, присвячену всеукраїнській акції «16 днів проти насильства». Цей захід організовано відповідно до Рекомендацій щодо проведення щорічної акції «16 днів проти насильства», затверджених наказом Мінсоцполітики від 17.09.2012 №581 та з метою привернення уваги жителів Калуського району до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства.

Під час акції оформлено інформаційні стенди на фіолетовому фоні,  адже саме фіолетовий колір здавна застосовують у кампаніях проти насилля та називають його «кольором внутрішнього усвідомлення». Також працівники відділу праці виготовили пам’ятки для дітей та батьків «Профілактика насильства».

Як зазначалося під час лекції, подолання такого негативного явища як насильство в сім’ї можливе лише за умови об'єднання зусиль державних органів та установ, громадських організацій, кожного громадянина. Кожен з нас має сказати "Ні!" насиллю у власній родині. Адже сім'я - це саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту у нашому досить бурхливому світі. Місцем, де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися і почуватися вільно кожному: і маленькій людині, і дорослому, і особі літнього віку.

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини