Студінські «Мажорики» – серед лідерів у шкільній Лізі сміху

опубліковано: 2017.11.30 | Коментарів: 0 | Переглядів: 173

29 листопада в Калуському районі продовжено проведення шкільної Ліги сміху, яка відбувається за підтримки голови районноїдержавної адміністрації Наталії Бабій.

Цього дня, як і попереднього, відбувалися відбіркові ігри серед команд загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ст. Захід проведено у Народному домі села Підмихайля. Ведучими на святі, уже традиційно, виступили Родіон і Вікторія Прокопчуки.

У змаганнях взяли участь 5 шкільних команд. Це, зокрема, команда «Веселі та щасливі» (Грабівський НВК І-ІІ ст.), «Динаміт» (Середнянська ЗОШ І-ІІ ст.), «ВЕМS» (Завійська ЗОШ І-ІІ ст.), «V.I.P.FEST» (Кропивницька ЗОШ І-ІІ ст.) і «Мажорики» (Студінська ЗОШ І-ІІ ст.).

Команди змагалися у трьох конкурсах. Перший – візитка «Заявка на майбутнє». У другому конкурсі «Розминка» команди підготували по одному питанню і свій варіант відповіді. Судді оцінювали не тільки підготовлене питання, а й оригінальність та дотепність відповіді учасників.

Заключним конкуром було домашнє завдання команд на тему: «Не щастить у навчанні, то пощастить у…». Більшість команд говорила про те, що «пощастить у коханні», хоча були і сценки про те, що «пощастить з мудрими порадами старшої сестри», «пощастить на пенсії», «пощастить у виборі професії», «пощастить з татом» та ін. Діти проводили також різноманітні сценки, висміювали шкільні будні, розповідали про владу, вчителів і директора, погані дороги, маршрутки, пенсії та все, що очікує наші села в майбутньому.

 

Згідно оцінювання журі, перемогу здобула команда «Мажорики» (Студінська ЗОШ І-ІІ ст. «Срібло» здобула завійська команда «ВЕМS». Голова РДА Наталія Бабій привітала учасників цьогорічної Ліги сміху та побажала їм творчих перемог і успіхів у навчанні, потоваришувати один з одним, розкрити свої таланти. 

Шкільна Ліга сміху проводиться за сприяння Міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика, ТОВ «Даноша», «Акваторія» і під патронатом голови РДА Наталії Бабій. Цьогоріч до спонсорства Ліги сміху долучилося ТОВ «Леосіті Інвест» (директор Олег Малишевський). Тож «солодкі» подарунки очікують на кожного учасника шкільної Ліги сміху.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини