Фестиваль фольклорно-етнографічних колективів

опубліковано: 2017.11.30 | Коментарів: 0 | Переглядів: 233

dsc02411

 

30 листопада на Калущині відбувся фестивальфольклорно-етнографічних колективів серед загальноосвітніх навчальних закладів району. Захід проходив у районному Будинку культури.

Метою конкурсу є залучення молоді до відродження народних традицій, участі в національно-релігійних святах, забезпечення змістовного дозвілля, пропаганди українського фольклору та етнографії, збереження звичаїв і традицій нашого народу.

Фестиваль-конкурс на Різдвяну тематику проводився у 2 номінаціях: «фольклорно етнографічне дійство» та «вокально-хорове мистецтво».

Оцінювало виступи журі під керівництвом заступника керівника методичного кабінету відділу освіти РДА Наталії Савчук. Під час оцінювання члени журі звертали увагу на рівень виконавської майстерності, автентичний репертуар, оригінальність художніх виступів, використання засобів музичної майстерності, сценічний одяг і вокально-хорове мистецтво.

Переможці конкурсу поїдуть на обласний етап фестивалю фольклорно-етнографічних колективів, який відбудеться 19 грудня у місті Галич.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини