Проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини

опубліковано: 2017.11.30 | Коментарів: 0 | Переглядів: 142

dsc02405

 

30 листопада заступник голови Калуської РДА Сергій Дудинець провів засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації.

На порядку денному   розглянуто такі питання: про позбавлення батьківських прав, про надання дозволу на дарування житлового будинку та земельної ділянки, про надання дозволу на дарування частини домоволодіння, про розгляд ухвали суду про втрату права на житло.

Кілька питань стосувалися взяття під соціальний супровід сімей, у яких виховуються малолітні діти. Одну сім'ю знято із соціального супроводу, яка раніше перебувала на обліку в службі у справах дітей РДА. А це значить, що у цій сім’ї почали краще дбати про своїх дітей.

Заступник голови РДА Сергій Дудинець наголосив, що головне завдання комісії та влади в цілому – захистити права дитини. Тож за результатами розгляду всіх питань членами комісії прийняті відповідні рішення  та надано рекомендації і висновки щодо подальшого вирішення справ виключно з метою захисту прав дітей.

Насамкінець на засіданні комісії затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, а також дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини