Верховна Рада вивела глав місцевих адміністрацій з-під дії закону про державну службу

опубліковано: 2017.11.10 | Коментарів: 0 | Переглядів: 190

Поправками до законів про держслужбу передбачено конкурсний відбір на ці посади. Опозиція вже заявила, що це шлях до використання адмінресурсу Верховна Рада вивела глав місцевих адміністрацій з-під дії закону про державну службу.

 Про це із залу засідань повідомляє кореспондент LIGA.net.  За зміни до деяких законів щодо окремих питань проходження держслужби №7126 проголосували 234 народних депутата.  Депутати повернулися до норми, за якою голови місцевих адміністрацій призначаються і звільняються президентом за поданням Кабміну.

 За чинною нормою закону про держслужбу їх призначення і звільнення має відбуватися за участю Комісії з питань вищого корпусу держслужби.  Також законом про держслужбу передбачено конкурсний відбір на такі посади. 

Депутат від фракції Батьківщина Олена Шкрум перед голосуванням зазначила, що якщо закон буде прийнятий, глави місцевих адміністрацій знову зможуть бути членами політичних партій.  "Робиться це з однією метою: провести вибори з використанням адмінресурсу", - вважає вона.  Також перед голосуванням голова фракції БПП Артур Герасимов заявив, що їхня політсила згодна виключити пункт, який дозволяє главам місцевих адміністрацій бути членами партій.   

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/news/derzhavna-sluzhba/verhovna-rada-vivela-glav-mistsevih-administratsiy-z-pid-diyi-zakonu/

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини