Працівників культури та аматорів народного мистецтва  Калущини привітали з професійним святом

опубліковано: 2017.11.09 | Коментарів: 0 | Переглядів: 213

9 листопада, у День української писемності та мови, своє професійне свято відзначають працівники культури та аматори народного мистецтва. З нагоди такого свята у районному Будинку культури відбувся урочистий  захід. Привітати людей, чиє життя пов’язане з культурним надбанням нашої нації, прийшли голова районної ради Михайло Срібняк і заступник голови районної ради Віктор Гільтайчук, повідомляє сайт Калуської РДА.

За словами начальника відділу культури райдержадміністрації Тетяни Молдавчук, культура району щороку примножує вагомі здобутки. Так, аматори народного мистецтва з нашого краю стали переможцями у всіх вікових категоріях на міжнародних фестивалях у Прибалтиці та в Словаччині. Щороку у селах, в районі та за його межами працівники культури беруть участь у батьох мистецьких заходах, під час яких здобувають безліч нагород. Також цього року працівники культури взяли участь у зйомці фільму «Одвічні істини».

Вітаючи працівників культури, голова районної ради Михайло Срібняк високо оцінив професійний рівень працівників культури. На підтвердження цьому Михайло Срібняк пригадав факт, коли Калущина в Рожнятові передавала творчу естафету, присвячену 75-ій річниці УПА. Усі були в захопленні від майстерності наших краян. Голова районної ради побажав працівникам культури та аматорам народного мистецтва міцного здоров’я, миру, добра та успіхів у творчості.

Подяками, спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради за високий професіоналізм, сумлінне виконання посадових обов’язків, особистий внесок в реалізацію державної політики у сфері культури в районі  нагороджено кращих працівників. Зокрема, подякою голови районної ради нагороджено директора районного Будинку культури Наталію Іваськів та працівника Підмихайлівської музичної школи Василя Прокопіва.

З нагоди відзначення Дня працівника культури відзначають кращих з кращих працівників. Переможцем у номінації «Бібліотекар - 2017» стала завідувач бібліотеки с. Кропивник Наталія Росановська, у номінації «Працівник культури - 2017» перемогу здобула художній керівник НД с. Бережниця Марія Процишин. Завідувач бібліотеки с. Лука Ганна Щербицька отримала нагороду за кращі публікації в газеті «Вісті Калущини».

Урочиста частина заходу завершилися святковим концертом. З піснями, жартами і запальними танцями виступили працівники культури та аматори народного мистецтва Калущини.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини