Стало відомо, скільки ДТП сталося в Україні з початку року

опубліковано: 2017.11.09 | Коментарів: 0 | Переглядів: 121

З початку року в Києві сталося 35 тисяч дорожньо-транспортних пригод.

Про це повідомляє видання "Сегодня".

За даними патрульних, з початку року в Києві сталося 35 тис. 29 аварій (за цей період минулого року — 35 тис. 230). Найаварійнішими є Голосіївський та Шевченківський райони — всього 9 тис. 114 ДТП з початку року. В антилідерах також Оболонський, Святошинський і Солом'янський райони. ДТП тут відбуваються практично щодня.

У виданні зазначають, що особливо небезпечними дорогами самі городяни називають вул. Генерала Родимцева в Голосієвому (у вересні тут розбилося двоє мотоциклістів) і Столичне шосе, яке проходить через елітне селище Конча-Заспа. За даними патрульної поліції Києва, від початку цього року на шосе сталося 262 ДТП.

Сумну статистику аварій на київських дорогах у КМДА пояснюють не тільки порушенням ПДР водіями, але й небезпечними пішохідними переходами, недостатньою кількістю відбійників і розділових бар'єрів, відсутністю аудиту безпеки руху, через що дані про місця концентрації ДТП не збираються і не аналізуються, щоб можна було їм запобігти в майбутньому. У мерії запевняють, що роблять все можливе, щоб аварій ставало менше: встановлюють світловідбиваючі елементи на проблемних ділянках, обладнують переходи острівцями безпеки і підсвіткою, встановлюють камери спостереження.

У патрульній поліції причинами аварій називають порушення ПДР і кермування в п'яному вигляді.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини