Долиняни передали Калушу творчу естафету «Воскресне волі дух і наша слава»

опубліковано: 2017.11.08 | Коментарів: 0 | Переглядів: 165

:

Близько двохсот учасників із Долинщини - солісти, хористи, чоловічі і жіночі вокальні ансамблі та дуети - передали Калущини патріотичну естафету «Воскресне волі дух і наша слава».

Творчий захід відбувся у палаці мистецтв «Юність» у неділю, 5 листопада, передає радіо Калуш ФМ. Голови Долинської райдержадміністрації Юрій Мазур та райради Іван Данилів урочисто передали міському голові Калуша Ігорю Матвійчуку головний атрибут естафети - фотоальбом, у якому будуть зібрані світлини, пов’язані із історією УПА. У Калуші гостей зустрічали святковим короваєм. Учасники з Долинського району підготували для калушан повстанські пісні, літературно-музичні та хореографічні композиції, інформує прес-служба Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Свої творчі надбання демонстрували викладачі та колективи Долинського  районного народного дому, Центру культури і дозвілля, Будинку дитячої та юнацької творчості, Долинської школи естетичного виховання ім. М. Антоновича, будинків культури селища Вигода, сіл Гериня, Оболоні,  Новичка та сіл Слобода Болехівська і Липа Витвицької ОТГ.

Калушани відзначили, що учасники з Долинського району проявили високу майстерність у підготовці і виконанні патріотичних композицій, та висловили вдячність за гідне представлення Долинського району на культурній арені Івано-Франківщини.

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини