Зустріч  в ОДА із представниками програми DOBRE Агенства США з міжнародного розвитку USAID

опубліковано: 2017.11.08 | Коментарів: 0 | Переглядів: 114

В обласній державній адміністрації відбулася зустріч заступника голови облдержадміністрації Богдана Кобилянського з керівником програми DOBRE Агентства США з міжнародного розвитку USAID в Україні Маратом Крючевським та його колегами, повідомляє прес-служба ОДА.

Програма DOBRE (ця абревіатура в перекладі з англійської означає «децентралізація приносить кращі результати та ефективність») працює в семи областях України. Її реалізацією займається міжнародна організація GlobalCommunities.

Програмою проведено відбір для надавання прямої допомоги 51 об’єднаній територіальній громаді, в тому числі семи ОТГ з Івано-Франківської області.

Більша частина технічної та фінансової допомоги в межах програми буде спрямована на місцевий рівень, створюючи умови для нових об’єднаних територіальних громад ефективніше управляти ресурсами, підвищувати якість послуг, стимулювати місцеву економіку та посилювати долученість громадян.

Партнерство між громадянським суспільством, приватним сектором та владою, посилення яких передбачено програмою, створить нові економічні можливості та покращить управління місцевими послугами. Досягнення цієї моделі врядування стане прикладом для інших громад України, сприятиме пришвидшенню процесів децентралізації та поширенню успішних практик.

Богдан Кобилянський розповів гостям про хід децентралізації на Прикарпатті та співпрацю з іншими міжнародними програмами, зокрема U-LEAD і ПУЛЬС, а також висловив готовність до активізації такої співпраці з програмою DOBRE. Посадовець запросив представників програми брати участь у заходах із децентралізації, що проводяться в області та запропонував надавати інформацію про свої аналогічні заходи.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини