У Кудлатівській школі встановили систему опалення

опубліковано: 2017.11.08 | Коментарів: 0 | Переглядів: 174
 

Школа села Кудлатівка  десятиліттями була без води. У навчальному закладі не було ані санвузлів, ані умивальників. Та зараз усе змінилось. Громада звернулась до нардепа Віктора Шевченка. Він пролобіював виділення майже 300 тисяч гривень на встановлення системи централізованого водопостачання, пише ukrop-if.com.

«На жаль, держава не приділяє гідної уваги школам, особливо сільським. На мою думку, не можна ділити школярів на міських та сільських. Бо це наші українські діти. Тому треба про них піклуватись, створювати гідні умови для навчання. Поки весь світ шаленими темпами рухається вперед, кудлатівські школярі і навіть маленькі дошкільнята посеред зими та лютих морозів бігали в туалет за десятки метрів. Так не повинно бути», – каже Віктор Шевченко. Школа у Кудлатівці – невелика. Нині тут навчається 23 школярів та 6 дошкільнят. Мабуть, саме тому цей навчальний заклад єдиний у Калуському районі чиновники залишили без водопостачання.

«Ми в районі єдина школа, яка не мала ані централізованої води, ані санвузлів. Перевірки із району приїжджали і чиновники тільки розводили руками: мовляв, не в силі нічого зробити», – розповідає директор Кудлатівської школи Людмила Парандій.До старого дерев’яного туалету діти бігали за кількадесят метрів. А носити воду до їдальні доводилось відрами.

«Носив по 8 відер щодня. Бувало, що ходив до сусідів, коли у нашій шкільній криниці води не було», – пригадує завгосп Володимир Мельник.

Проте, у Кудлатівській школі чи не вперше за багато років без остраху чекають на зиму. Кажуть, уже за кілька днів матимуть усе необхідне у приміщенні.До старого дерев’яного туалету діти бігали за кількадесят метрів. А носити воду до їдальні доводилось відрами.

«Носив по 8 відер щодня. Бувало, що ходив до сусідів, коли у нашій шкільній криниці води не було», – пригадує завгосп Володимир Мельник.

 
 
 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини