До зими Перевозецьку школу утеплять

опубліковано: 2017.11.07 | Коментарів: 0 | Переглядів: 177

Народний депутат України Віктор Шевченко домігся виділення мільйона гривень на утеплення Перевозецької школи, що на Калущині. Тепер школярі та педагоги, навіть у люті морози, перебуватимуть у теплі та комфорті, пише ukrop-if.com.

На сьогодні школу села Перевозець, відвідує 120 школярів. Із ними займається майже 40 вчителів. Цьому приміщенню – кількадесят років. Старі вікна та двері були геть трухлявими і пропускали холод.  

У класах ми вікна замінили уже давно. А от у коридорах було холодно. Діти ходили у куртках, а коли були сильні морози, доводилось скорочувати уроки», – розповідає директор Перевозецької ЗОШ І-ІІ ст. Віра Яцущак.

 Громада звернулась за допомогою до Віктора Шевченка. Нещодавно у школі замінили вікна на першому і другому поверсі та вхідні двері. Нардеп переконаний: усі сільські школи мають бути комфортними і теплими. Це стосується і інших державних закладів. «Наші школи мають бути теплими, чистими і модерними. Аби діти йшли до них із радістю, хотіли здобувати тут знання. А не думати, скільки пар рукавичок одягнути. Чи тим паче, як добратись на науку до сусіднього населеного пункту. В мене позиція незмінна: жодна школа, лікарня чи садочок у селі не повинні бути закриті. Бо ми тоді втратимо сільське населення, а отже і Україну. Більше того: маємо робити усе, аби усі ці заклади були відремонтовані і аби люди хотіли тут жити», – наголосив Віктор Шевченко.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини