У Калуші відбувся Міжнародний турнір з боксу пам’яті загиблих героїв АТО

опубліковано: 2017.11.07 | Коментарів: 0 | Переглядів: 678
У Калуші в ДЮСШ "Сокіл" протягом трьох днів (3-5 листопада) з ініціативи Громадської спілки учасників АТО та за підтримки Калуської міської ради відбувався ІІ Міжнародний турнір з боксу пам’яті загиблих героїв АТО.Присутні вшанували пам’ять загиблих на війні калушан Павла Ліщинського, Василя Боднара, Юрія Пукіша та Івана Бєляєва.Світлина від Наталії Кожури.
Розпочався турнір виконанням гімну та хвилиною мовчання у знак скорботи за загиблими воїнами АТО. На відкриття запросили батьків Павла Ліщинського, Василя Боднара, Юрія Пукіша, Сергія Токмакова та Івана Бєляєва, які загинули, захищаючи цілісність держави на Сході України. Їм вручили пам’ятні медалі турніру та квіти. А також невеличку грошову домомогу від Калуської спілки воїнів АТО вручив тренер з боксу Олександр Соколовський з бойовими побратимами. Заступник голови Калуської районної ради Віктор Гільтайчук вручив матері Івана Бєляєва посмертну відзнаку про присвоєння йому звання Почесного громадянина Калущини. Учасник АТО, почесний громадянин міста Калуша, Іван Стратієнко подарував всім присутнім авторську пісню.
Світлина від Наталії Кожури.
 
Від імені родичів героїв організаторам змагань подякував Федір Боднар, син якого свого часу також займався боксом у залі ДЮСШ «Сокіл».Батько Героя зазначив:"Пройшло трохи більше трьох років з того моменту, коли Калущина з болем у серці сприйняла першу звістку про загибель своїх земляків. Впродовж цього періоду з ініціативи громадських організацій, волонтерів, спонсорів, небайдужих людей та за участю місцевої влади у різний спосіб вшановується пам'ять наших загиблих земляків. Вперше турнір по боксу було проведено у 2014 році з ініціативи тренера по боксу Богдана Когута за сприяння голови тодішньої районної ради Василя Степановиа Дзундзи. Турнір був проведений на честь вихованця Богдана Когута, боксера, який займався довший час під його тренуванням, а потім загинув в АТО, Василя Боднара. Вже стали традиційними щорічні турніри з боксу на честь усіх загиблих в зоні АТО. Проводячи такі турніри, з залученням значної кількості молоді на честь вшанування пам'яті загиблих, одночасно проходить процес патріотичного виховання молоді у дусі любові і відданості своїй державі з тим щоби в разі потреби вони не вагаючись стали на її захист, як зробили ті, на чиє ім'я ми сьогодні тут зібралися. Я хочу від імені родин загиблих Калущини , Обласної спілки сімей загиблих подякувати усім тим, хто спричинився до того щоби сьогоднішній турнір був проведений". 
Світлина від Наталії Кожури.
Учасників змагань привітали настоятель Української православної церкви Київського патріархату, отець Григорій Мороз, начальник управління в справах сімї, молоді, фізкультури і спорту Калуської міської ради Михайло Клим, голова обласного відділення національного олімпійського комітету Мирослав Карабін, голова Калуської спілки ветеранів АТО, тренер ДЮСШ «Сокіл» Олександр Соколовський та головний суддя змагань Богдан Когут.
Після урочистостей на рингу розпочалися двобої за право називатися найсильнішими, які тривали протягом двох днів.Світлина від Наталії Кожури.
Позмагатися приїхали вихованці спортивних шкіл області, Донеччини та Республіки Молдова. Не змогли приїхати боксери з Німеччини та Прибалтики.
 
Головний рефері турніру – суддя національної категорії Петро Яцик  відзначив високу підготовку усіх боксерів. Всього було вручено 50 медалей. Серед калушан переможцями стали Сергій Джуган, Григорій Дуркало, Олександр Ониськів та Роман Данилів.
 
Особливими були ці змагання для дітей з команди Донеччини (приїхали боксери з різних прифронтових міст), адже вони вперше були на Прикарпатті. Тут поселилися в приватній садибі "Джерело", відвідали музей Степана Бандери в Старому Угринові, цікаві місця Калуша. Приємно вражені чудовими екскурсіями, інформативними й цікавими розповідями про Калущину. 
Тренер збірної боксерів Донецької області подякував тим, хто віддав свої життя за нашу Україну. Також організаторам, котрі запросили донеччан на турнір, спонсорам та всім, хто підтримав цей захід. "Ми тут, щоб показати, що ми разом: Схід та Захід. Ми єдині."- каже тренер збірної команди Донецької області Павло Івахненко.
Довідково
Минулого року також проводили цей захід, на відкриття якого запросили батьків загиблих. Їм вручили пам’ятні медалі турніру та квіти, а волонтери Олег Литвинський та Юрій Демків передали гроші, зібрані під час рок-марафону. 

Наталія Кожура

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини