На нараді йшлося про передачу повноважень ОТГ

опубліковано: 2017.11.06 | Коментарів: 0 | Переглядів: 227

6 листопада голова Калуської РДА Наталія Бабій провела нараду із начальниками управлінь і відділів та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, йдеться в офіційному повідомленніКалуської РДА.

На нараді Наталія Бабій обговорила з начальниками відділів, управлінь та керівниками установ питання передачі повноважень новоутвореним об’єднаним територіальним громадам. Мова йшла про вирішення кадрових, соціальних та фінансових питань.

Голова райдержадміністрації Наталія Бабій наголосила, що децентралізація в Україні є головним пріоритетом у державі, та розповіла про основні напрямки цієї реформи. Важливими принципами при формуванні нових об’єднаних територіальних громад є добровільність та законність. Так, нещодавно відбулися вибори до Брошнів-Осадської ОТГ, до складу якого ввійшло село Кадобна Калуського району. 24 грудня відбудуться вибори до Войнилівської ОТГ. З початку наступного року ці об’єднані територіальні громади перейдуть на прямі фінансові відносини з держбюджетом.

Після обговорення питання про децентралізацію на нараді йшлося про фінансовий стан і соціально-економічний розвиток району. 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини