ПриватБанк навчить керувати автівкою юного фінансового генія

опубліковано: 2017.11.06 | Коментарів: 0 | Переглядів: 106

 

Встроенное изображение 1

Срібний призер всеукраїнської олімпіади “Фінансовий геній-2016” Владислав Бандурін визначився з тим, куди витратить виграні кошти. Юнак навчатиметься водінню у столичній автошколі.

Про це повідомляє пресс-центр ПриватБанку, Прикарпатського РУ 

Торік краматорський школяр Владислав Бандурін посів друге місце у всеукраїнській олімпіаді “Фінансовий геній-2016” і отримав винагороду 15 тисяч гривень. Згідно з правилами конкурсу, виграні кошти переможець може витратити на навчання в університеті, або додаткове навчання - різноманітні курси, та програми.

Владислав Бандурін вирішив вчитися водінню, обравши для цього столичну автошколу ”Сигнал”. Банк із радістю оплатив навчання переможцю фінансової олімпіади із надією, що невдовзі юнак отримає водійське посвідчення і сяде за кермо власного авто.  

До слова, решту від виграшу Владислав Бандурін зможе використати пізніше - ПриватБанк оплатить навчання у тій установі, яку обере хлопець.

Довідково:  “Фінансовий геній” - всеукраїнська економічна олімпіада для випускників середніх шкіл. На відміну від академічних шкільних олімпіад,у «Фінансовому генії» можуть брати участь випускники будь-якої української школи. Конкурсанти виконують через інтернет тести та завдання на різні теми з економіки,фінансів,банківської справи. Фіналісти беруть участь в очному етапі, що відбувається в головному офісі ПриватБанку у Дніпрі.  Переможець олімпіади отримує 50 тисяч гривень, володарі другого і третього місця - 15 і 10 тисяч гривень відповідно. Ці кошти вони можуть використати на навчання та саморозвиток. Зареєструватися до участі можна на сайті ЮніорБанку.

  

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини