В Івано-Франківську обговорили удосконалення перспективного плану формування територіальних громад Прикарпаття

опубліковано: 2017.11.04 | Коментарів: 0 | Переглядів: 114

news-image

В Івано-Франківському ВП «Центр розвитку місцевого самоврядування» відбулася робоча зустріч на тему: «Удосконалення перспективного плану формування територіальних громад Івано-Франківської області (усунення «білих плям»)» в частині Долинського, Рожнятівського, Калуського, Рогатинського і Галицького районів.

Участь у заході взяли радник голови Івано-Франківської ОДА Валерій Крецул, депутат обласної ради Василь Мельничук, члени робочої групи з розробки перспективного плану, керівники районних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Директор ІФ ВП ЦРМС Руслан Панасюк окреслив загальні принципи формування та шляхи удосконалення перспективного плану. Радник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Валерій Крецул  наголосив на необхідності завершення удосконалення формування перспективного плану об’єднаних громад у Долинському, Рожнятівському, Калуському та Галицькому районах шляхом пошуку альтернативних рішень для громад, які, станом на сьогодні, ще не визначились. Одночасно він зазначив, що в умовах поглиблення децентралізації і забезпечення самостійності місцевих бюджетів та зміцнення фінансової спроможності ОТГ, «білих плям» у графічній частині перспективного плану формування територій громад Івано-Франківської області не може бути.

Радник з питань децентралізації ІФ ЦРМС Максим Чопей презентував здобутки реформи децентралізації в Україні і на Прикарпатті.  Крім того, учасники зустрічі обговорили проблемні питання діючого перспективного плану, запропонували шляхи його удосконалення з урахуванням думки жителів територіальних громад.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини