На прийом до голови РДА мешканці району звертаються з питаннями землі, ремонту доріг, соціального захисту

опубліковано: 2017.11.02 | Коментарів: 0 | Переглядів: 114

2 листопада голова Калуської райдержадміністрації Наталія Бабій провела особистий прийом громадян. Для забезпечення оперативного прийняття рішень та надання кваліфікованих роз’яснень громадянам щодо порушених ними питань у прийомі взяли участь керівники структурних підрозділів і відділів райдержадміністрації та представник місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, повідомляє сайт РДА.

Під час прийому громадяни мали змогу звернутися за допомогою чи кваліфікованою порадою у вирішенні питань, що їх турбують. Зокрема, семеро мешканців району поспілкувалися з головою РДА з індивідуальних проблемних питань.

Найчастіше люди звертаються до голови РДА з приводу питань, пов’язаних із земельними відносинами. Сьогоднішній прийом також не був винятком. Троє мешканців Калущини звернулися із проблемними питаннями у земельній сфері. На прийомі заявники також порушували питання ремонту дороги, соціального захисту, самовільного будівництва, виведення каналізаційних стоків у канаву, присвоєння адреси будинку, руйнування житлового будинку та ін.  

За підсумками прийому очільником району дано доручення відповідним структурним підрозділам доопрацювати питання, які потребують детального вивчення, для надання ґрунтовної відповіді заявникам згідно з чинним законодавством.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини