Директор Львівського управління НАБУ поспілкувався з громадськістю Калущини

опубліковано: 2017.11.02 | Коментарів: 0 | Переглядів: 153

2 листопада з робочим візитом на Калущину завітав директор Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України Тарас Лопушанський, повідомляє офіційний сайт Калуської РДА.

У приміщенні районної державної адміністрації Тарас Лопушанський зустрівся із представниками громадськості Калуського району та Калуша.

Директор Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України поінформував громадськість Калущини про повноваження та особливості діяльності НАБУ, завдання Львівського територіального управління, способи, якими можна повідомити факти про корупційні правопорушення.

Тарас Лопушанський наголосив, що нині в державі необхідно створити антикорупційний суд, оскільки стара судова система не в змозі вирішувати завдання щодо боротьби з корупцією. Адже наразі судові справи, направлені працівниками НАБУ, по 16-18 місяців не розглядаються в судах. Тому необхідно, щоб якнайшвидше був створений спеціалізований суд з розгляду корупційних справ.

Тарас Лопушанський закликав представників громадських організацій не стояти осторонь антикорупційних процесів та повідомляти НАБУ про факти корупційних зловживань посадовців.

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини