Знято із соціального супроводу сім’ї, які раніше перебували на обліку в службі у справах дітей РДА.

опубліковано: 2017.10.31 | Коментарів: 0 | Переглядів: 164
 
31 жовтня заступник голови Калуської райдержадміністрації Сергій Дудинець провів засідання комісії з питань захисту прав дитини, інформує офіційний сайт Калуської РДА.
На порядку денному розглянуто такі питання: про позбавлення батьківських прав; про розгляд заяви щодо захисту житлових і майнових прав дітей, про зняття із обліку та ін. На засіданні комісії затвердили індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Кілька питань стосувалися зняття із соціального супроводу сімей, які раніше перебували на обліку в службі у справах дітей РДА. А це значить, що батьки у цих сім’ях почали краще дбати про своїх дітей. Під час засідання члени комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації ретельно вивчили всі наявні документи у поданих справах, що потребували свого вирішення. Документи подано у повному обсязі.
Заступник голови РДА Сергій Дудинець вкотре наголосив, що головне завдання комісії та влади в цілому – захистити права дитини. Тож за результатами розгляду всіх питань членами комісії прийняті відповідні рішення  та надано рекомендації і висновки щодо подальшого вирішення справ виключно з метою захисту прав дітей.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини