На нараді обговорили питання децентралізації

опубліковано: 2017.10.31 | Коментарів: 0 | Переглядів: 250

31 жовтня голова Калуської РДА Наталія Бабій провела нараду із сільськими головами. У нараді взяли участь голова районної ради Михайло Срібняк і керівник апарату райдержадміністрації Олена Романишин, інформує сайт Калуської РДА

Наталія Бабій поінформувала очільників сільських громад про засідання Ради регіонального розвитку, яке нещодавно проведено у Києві під керівництвом Президента України Петра Порошенка.

Голова райдержадміністрації Наталія Бабій наголосила, що децентралізація в Україні є головним пріоритетом у державі, та розповіла про основні напрямки цієї реформи. Важливими принципами при формуванні нових об’єднаних територіальних громад є добровільність та законність. Ці засадничі аспекти децентралізації не повинні порушуватись у жодному разі,  підкреслила голова РДА. Наталія Бабій запевнила сільських голів, що підтримує всі ініціативи щодо об’єднання громад, головне – щоб були дотримані принципи добровільності, безконфліктності та законності.

Також голова райдержадміністрації закликала керівників органів місцевого самоврядування привести до норм законодавства усі майнові питання, що стосуються об’єктів соціально-культурної сфери, інфраструктури у населених пунктах та ін.

Після обговорення питання про децентралізацію на нараді йшлося про соціально-економічний розвиток громад району. На нараді сільські голови обговорили питання виконання ремонтно-будівельних робіт, які проводяться на об’єктах соціально-культурної сфери в населених пунктах району.

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини