На легендарній Осовій Поляні пом’янули героїв України та освятили прапори

опубліковано: 2017.10.17 | Коментарів: 0 | Переглядів: 112

До відзначення свята Покрови Пресвятої Богородиці, 75-річчя створення УПА, Дня українського козацтва та Дня захисника України відбулися урочисті заходи в урочищі Осова Поляна на Рогатинщині. Саме в цьому місці 1943-1944 роках було місце таборування сотень УПА, тут неодноразово бував командувач УПА Роман Шухевич.

Нещодавно Осову Поляну передали громадській організації, з цієї нагоди місцевість освятили священнослужителі, адже тут відбуваються і надалі проходитимуть вишколи добровольців, які захищають суверенітет України в зоні проведення АТО.

Священики провели панахиду за усіма загиблими в різні часи українськими бійцями, освятили прапори Української Добровольчої Армії.

«УДА виконує на фронті двоєдине завдання: це безпосередня участь у військових операціях та підтримка високого бойового духу військових підрозділів. Відповідно до цих завдань, для ГО «ДІЯ» в тилу пріоритетними є: волонтерська діяльність, мобілізація до лав УДА  і військово-патріотичне виховання. Наші перспективи – звільнення Донбасу, яке, ми переконані, розпочнеться уже найближчим часом. Ми повинні готувати кадри, тому сьогоднішнє освячення прапорів започатковує широкомасштабну  кампанію по мобілізації до лав Української Добровольчої Армії.

В УДА діє добре оснащений навчальний центр, в якому здійснюють вишкіл бійців, що зголосилися на фронт та для тероборони, а також новобранців армійських підрозділів, за домовленістю з військовим командуванням», – наголосив під час віче в.о координатора ГО ДІЯ Тарас Шнайдер.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини