Депутати у своєму зверненні до Луценка, Авакова, адміністрації Президента вимагають, щоб правоохоронні органи розплутали детективну історію з автівкою, яку РДА орендує у райради

опубліковано: 2017.10.12 | Коментарів: 0 | Переглядів: 215

11 жовтня, у середу, відбулася позачергова сесія Калуської районної ради, на якому депутати прийняли зверненнядо Генрокурора, міністра внутрішніх справ, керівника Національної поліції, адміністрації Президента, голови ОДА.

Про те, як триває розслідування щодо підміни автомобіля«Шевроле Епіка», який орендує РДА у районної ради, поінформував начальник Калуського відділу Нацональної поліції Василь Маківничук. Він заявив, що  об’єктами розслідування є два автомобілі. Один- той, що орендує РДА і який потрапив  у ДТП і його місцезнаходження невідоме. Другий – підроблений і арештований як такий, що проходить у кримінальному провадженні у справі, порушеній за ст. 290 (знищення підробка або заміна номерів, вузлів та агрегатів транспортних засобів) Кримінального кодексу України. Також Василь Маківничук повідомив, що висновок експертизи підтвердив втручання і зміну номерних знаків агрегатів автомобіля. Але особу, хто це зробив, досі не встановлено

Про історію автомобіля, його оренди, а також про судові перипетії розповів керівник апарату райради Сергій Твардовський. Господарський суд у Івано-Франківської області позов райради  про повернення автомобіля власнику відхилив, оскільки у райдержадміністрації, за протоколом складеним працівниками РДА 18 липня, начебто автомобіля немає. Райрада звернулася з листом  у Калуський відділ поліції і 5 жовтня отримала відповідь про те, що авто зберігається в орендованому гаражі РДА як доказ у розслідуванні кримінальної справи. А вже наступного дня,6 жовтня, була спроба викрадення автівки: приїхав евакуатор і невідомі люди хотіли вивезти її у невідомому напрямку. Але працівники райради цьому завадили, своїми автомобілями перегородили дорогу, зазначив голова райради Михайло Срібняк.

Голова калуського Автомайдану Володимир Павлів на сесії мав запитання до правоохоронців: де оригінальний автомобіль і чому його не шукають, яким чином потрапив в Україну автомобіль-двійник? Також Володимир Павлів поцікавився у голови РДА, хто підписав водієві, який вчинив ДТП,  обхідний лист при звільненні? Депутати цікавилися, хто підписав протокол інвентаризації, чому було звільнено водія, якщо він не компенсував вартість автомобіля. На всі запитанння голова РДА відповіла, що чекає завершення розслідування справи і відповідатиме на запитання компетентних органів.

Позицію Калуської громадської спілки учасників АТО на сесії озвучив учасник АТО, радник голови Калуської РДА Тарас Кушлик.У своїй заяві Спілка висловлює своє незадоволення діями керівництва Калуської РДА та вимагає від правоохоронних органів в найкоротший термін розібратися в цій ситуації і притягнути до відповідальності винних і тих, хто це покриває. Оскільки голова адміністрації є державним службовцем, тому несе персональну відповідальність за все, що діється в Калуській РДА, переконані у Спілці.

 

Після нетривалої дискусії депутати проголосували за звернення на адресу Генпрокурора України, міністра внутрішніх справ, керівника Національної поліції, до адміністрації Президента,фіі в обласну поліцію і прокуратуру  

                                                                         Звернення Калуської районної ради
 

 

Главі Адміністрації Президента України Райніну І.Л.

Генеральному прокурору Луценку Ю.В.

                                                                              Міністру внутрішніх справ України Авакову А.Б.

                                                                             Голові Національної поліції Україн Князєву С.М.

                                                                             Прокурору Івано-Франківської області старшому раднику юстиції Стратюку О.М.

                                                                             Начальнику Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Шкутову В.В.

Голові Івано-Франківської обласної державної адміністрації Гончаруку О.Р.

 

Звернення

 

З 12 травня 2015 року відповідно до договору оренди легкового автомобіля у володінні та користуванні Калуської районної державної адміністрації перебуває автомобіль марки «CHEVROLET EPIKA LF 69K» 2008 року, д.н.з. АТ 0026 АР, № кузова KLILF69KE8В133723, зеленого кольору, власником якого є Калуська районна рада (свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу CAE 356788). Даний транспортний засіб є речовим доказом у межах кримінального провадження, відомості якого внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №1201609017000402 від 18.03.2016 р. за ст.290 КК України, яке перебуває у СВ Калуського ВП ГУНП Івано-Франківської області. 6 травня 2016 року він переданий на відповідальне зберігання Калуській районній державній адміністрації. 6 жовтня 2017 року була вчинена спроба невстановленими особами вилучення та переміщення транспортного засобу з місця,де він перебуває на відповідальному зберіганні.

Просимо взяти розслідування даного кримінального провадження під свій контроль, забезпечити проведення комплексних криміналістичних експертиз дослідження транспортного засобу та вжити всіх належних від Вас заходів щодо збереження майна територіальної громади Калущини. Про вжиті заходи просимо повідомити власника автомобіля  Калуську районну раду.

 

Прийнято на пленарному засіданні одинадцятої позачергової сесії Калуської районної ради

УІІ демократичного скликання 11 жовтня 2017 року

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини