У суботу біля Кафедрального собору Святого Воскресіння відбудеться благодійний ярмарок «Майбутнє доброї справи в ТВОЇХ руках»

опубліковано: 2017.10.12 | Коментарів: 0 | Переглядів: 109

 

 

 

На виставці-ярмарку будуть представлені вироби молоді з інвалідністю Центру дозвілля та соціальної адаптації для дітей та молоді з вадами розумового розвитку, що діє на базі БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ».

 

Благодійний ярмарок має на меті привернути увагу громади до потреб та проблем людей з інвалідністю та закликати небайдужих підтримати діяльність Центру дозвілля та соціальної адаптації.

 

Молодь з інвалідністю працює у професійних майстернях Карітасу та виготовляє вироби декоративно-прикладного мистецтва – іграшки з природних матеріалів, подарункові скриньки у техніці декупаж, ключниці, декоративні кухонні дошки, топіарії, набивні картини з ниток, декоративні віночки.

 

Олена Тімарцева вишиває картини з бісеру та в’яже пінетки для немовлят. Творча праця заспокоює її та відволікає від поганих думок. Дівчина переїхала з Донецька та звикає до нового міста.

 

Наталя Годованець – мати двох хлопців з інвалідністю. Жінка радіє, що її сини мають можливість розвивати свої таланти та здібності. Адже фандрейзингова акція «Майбутнє доброї справи в ТВОЇХ руках» покликана не лише привернути увагу суспільства до проблем людей з інвалідністю, але й донести до громади, що вони такі, як і ми усі – активні, талановиті та мають бажання реалізувати себе у творчості.

 

Благодійний ярмарок пройде в один день у десяти парафіях Української Греко-Католицької церкви Івано-Франківська. Зібрані кошти підуть на харчування та дозвілля молоді з інвалідністю Центру дозвілля та соціальної адаптації для дітей та молоді з вадами розумового розвитку БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини