Калуський район передав творчу естафету Рожнятівщині

опубліковано: 2017.10.09 | Коментарів: 0 | Переглядів: 363

 

З нагоди 75-ої річниці створення УПА та Року УПА на Прикарпатті у кожному районі та місті проходить естафета “Воскресне волі дух і наша слава”. Минулого тижня свої рядки в літопис естафети вписував Калуський район. 8  жовтня влада Калуського району і творчі колективи передали естафету Рожнятівщині.

Рожнятівці зустрічали делегацію Калущини з пишним короваєм, під звуки трембіт і мелодії духового оркестру.

Відтак у переповненому залі районного Будинку культури відбулася церемонія передачі естафети. Цю подію благословив отець-капелан Іван Креховецький.

Голова Калуської РДА Наталія Бабій зазначила, що творчі колективи Калущини на рожнятівській сцені відтворять сторінки визвольних змагань на Калущині. Адже Калущина має ким гордитися. У Старому Угринові народився Степан Бандера — Провідник ОУН, Герой України, який все своє життя присвятив одній ідеї — боротьбі за незалежну й самостійну Українську державу. Калущина народила когорту провідників, командирів УПА, повстанських поетів. В Чорному лісі відбувалися події, які увійшли у безсмертну історію УПА

Голова Калуської райради Михайло Срібняк подякував всім борцям за волю України, висловив сподівання, що саме сучасна молодь побудує ту Україну, про яку мріяли ті, хто йшов у боротьбі за рідну землю на смерть.

Керівники Калуського району урочисто передала фотоальбом голові районної державної адміністрації Ірині Люклян і голові районної ради   Василеві Рибчаку. Керівники Рожнятівщини зазначили, шо така естафета мала б стати всеукраїнською, оскільки вона є подякою всім борцям за волю і незалежність України.

Відтак відбулася святкова концертна програма, яку презентували колективи та аматори народного мистецтва з Калуського району під егідою відділу культури РДА.

Завершиться естафета 6 грудня у с. Тишківці Городенківського району, на батьківщині Романа Шухевича. Фотоальбом, який наповнюватимуть всі учасники естафети, буде переданий у Музей визвольних змагань Прикарпатського краю. 

 

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини